П`ятниця, 26.04.2024, 01:24 | Вітаю Вас Гість

Неофіційний сайт ФК Вручій

Головна » 2009 » Червень » 6 » ФК Вручий 3 : 8 Звягель 750
ФК Вручий 3 : 8 Звягель 750
19:17

В рамках 4 туру ФК Вручий вдома програв новоград-волинському Звягелю з рахунком 3 : 8.

Перші три хвилини матчу команди грали в звичайний футбол, проте на 4 хвилині Звягель вийшов вперед за допомогою помилки воротаря. Через 30 секунд 9 номер ФК Вручия дав пас воротарю і тей пропустив мяч. 0 : 2. На 11 хвилині з подачі кутового Войтович (Звягель 750) головою переправив м'яч у ворота(відео). 0 : 3. На 28 хвилині Горбаченко (Звягель 750) з 25 метрів забив ФК Вручию 4 м'яч. 0 : 4. Кінец першого тайму.

На 49 хвилині Звягель 750 робить рахунок 0 : 5. На 54 хвилині Корнійчук (Звягель750) обігрує півкоманди, робить навіс на вільного гравця і він забиває головою між ногами воротарю. 0 : 6.

На 60 хвилині гравець Звягеля пробиває по воротам, воротар відбиває і добивання грає Корнійчук (Звягель 750). 0 : 7. На 65 хвилині ФК Вручий забиє довгоочікуваний м'яч. З гострого кута гравець забиває м'яч від стійки. 1 : 7. На 77 хвилині знову забиває ФК Вручий. 2 : 7. На 82 хвилині гравець Звягеля збиває нашого гравця в карній зоні. Пенальті! 16 номер його впевнено реалізовує воріт. 3 : 7. На 86 хвилині 2 номер ФК Вручия забиває в свої ворота. 3 : 8

Все! Фінальний свисток!

Фани Звягеля 750 та ФК Вручия.

Переглядів: 1613 | Додав: Zlaker | Теги: ФК Вручий, футбол, Звягель 750 | Рейтинг: 3.0/3 |
Всього коментарів: 1
1 shved
2
Дякую за звіт, відео та фото. Якщо маєш ще фото виклади будь ласка на неофіційному сайті "Звягель 750".
Голи забивали №10 Д.Горбаченко,№19 Я.Корнійчук

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.